صیفی جات میدان مرکزی تهران عامل اصلی کاهش آمار سرطان در تهران

مصرف بیشتر صیفی جات و میوه ها با کاهش خطر مرگ ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی همراه است و به ازای هر وعده اضافی در روز میوه و سبزی، خطر ابتلا به این بیماری را به طور متوسط ​​4 درصد کاهش می‌دهد.

بزرگترین و طولانی ترین مطالعه تا به امروز، که به عنوان بخشی از مطالعه بهداشت پرستاران مستقر در هاروارد و مطالعه پیگیری متخصصان سلامت انجام شده است، تقریباً 110000 مرد و زن را شامل می شود که عادات بهداشتی و رژیم غذایی آنها به مدت 14 سال رعایت شده است.

هر چه میانگین مصرف روزانه صیفی جات میدان مرکزی تهران و میوه ها بیشتر باشد، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی کاهش می یابد.

در مقایسه با افرادی که در پایین ترین رده میوه و سبزیجات مصرف می کردند (کمتر از 1.5 وعده در روز)، کسانی که به طور متوسط ​​8 وعده یا بیشتر در روز مصرف می کردند، 30 درصد کمتر احتمال داشت که دچار حمله قلبی یا سکته مغزی شوند.

رژیم غذایی سرشار از صیفی جات و میوه ها می تواند فشار خون را کاهش دهد، خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی را کاهش دهد، از برخی از انواع سرطان ها پیشگیری کند، خطر ابتلا به مشکلات چشمی و گوارشی را کاهش دهد و تأثیر مثبتی بر قند خون داشته باشد که می تواند به حفظ اشتها کمک کند. بررسی.

خوردن صیفی جات و میوه های غیر نشاسته ای مانند سیب، گلابی و سبزیجات برگ سبز حتی ممکن است باعث کاهش وزن شود.

بارهای کلیسمی پایین آنها از افزایش قند خون جلوگیری می کند که می تواند گرسنگی را افزایش دهد.

حداقل 9 خانواده مختلف از میوه ها و سبزیجات وجود دارد که هر کدام دارای صدها ترکیب گیاهی مختلف هستند که برای سلامتی مفید هستند.

انواع و رنگ های متنوعی از محصولات را بخورید تا ترکیبی از مواد مغذی مورد نیاز بدنتان را فراهم کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.