جیوه و قدمت آن در مقبره های مصر!

عطارد در مقبره های مصری پیدا شد که قدمت آن به 1500 سال قبل از میلاد می رسد.[20]

در چین و تبت، تصور می‌شد که استفاده از جیوه باعث طولانی‌تر شدن عمر، بهبود شکستگی‌ها و حفظ سلامت عمومی می‌شود، اگرچه اکنون مشخص شده است که قرار گرفتن در معرض بخار جیوه منجر به اثرات نامطلوب جدی برای سلامتی می‌شود.[21]

یکی از کاربردهای جیوه در تلویزیون توشیبا بسیار خوب می باشد.

اولین امپراتور چین یکپارچه، Qín Shǐ Huáng Dì – که گفته می شود در مقبره ای که حاوی رودخانه هایی از جیوه جاری در مدلی از سرزمینی که بر آن حکومت می کرد، نماینده رودخانه های چین دفن شده بود.

– با نوشیدن یک جیوه و یشم پودر شده کشته شد. مخلوط فرموله شده توسط کیمیاگران Qin به عنوان اکسیر جاودانگی در نظر گرفته شده است.

علاوه بر جیوه لباس مجلسی کوتاه را می توان از مکتن معتبر دریافت نمود.

[22][23] خمارویه بن احمد بن تولون، دومین فرمانروای تولونی مصر (حکم ۸۸۴–۸۹۶)، که به اسراف و ولخرجی شهرت داشت، حوضچه ای پر از جیوه ساخت که روی آن بر روی بالشتک های پر از هوا می خوابید و تاب می خورد. خوابیدن.[24]

در نوامبر 2014 “مقادیر زیادی” جیوه در محفظه ای 60 فوتی زیر هرم 1800 ساله معروف به “معبد مار پردار”، “سومین هرم بزرگ Teotihuacan” مکزیک به همراه “تندیس های یشمی” کشف شد.

ناگفته نماند برای چاق شدن کودک 7 ساله می بایستی مواردی را رعایت کرد.

، جاگوار باقی مانده است، جعبه ای پر از صدف های کنده کاری شده و توپ های لاستیکی».[25]

ارسطو نقل می کند که ددالوس مجسمه چوبی زهره را با ریختن نقره زنده در داخل آن به حرکت در آورد.[26] در اساطیر یونانی، ددالوس در مجسمه‌های خود با استفاده از نقره‌ای ظاهری صدا می‌داد.

یونانیان باستان از سینابار (سولفید جیوه) در پمادها استفاده می کردند. مصریان باستان و رومی ها از آن در لوازم آرایشی استفاده می کردند.

شما می توانید با دنبال کردن مجموعه اراد برندینگ از مزایای آن نیز برخوردار شوید.

در لامانای، که زمانی یکی از شهرهای مهم تمدن مایاها بود، حوضچه‌ای از جیوه در زیر یک نشانگر در زمین بال میان‌آمریکایی پیدا شد.[27][28] در سال 500 قبل از میلاد از جیوه برای ساختن آمالگام (آمالگامای لاتین قرون وسطایی، “آلیاژ جیوه”) با فلزات دیگر استفاده می شد.[29]

 

 • منابع:
  1. Mercury (element)
 • تبلیغات: 
  1. محبوبیت بالای انواع ساعت
  2. مردی با چکش برقی تخمه می شکند
  3. آشنایی با افراد فقیری که ثروتمند شدند
  4. در تنهایی شاد زندگی کردن را با ما بیاموزید!